previous arrow
next arrow
Slider

Kariéra

Nabízíme různé druhy ubytování uprostřed přírody, na těch nejkrásnějších místech České republiky. Na Lipně, ve Špindlerově Mlýně, v České Kanadě a brzy i v Orlických horách. Každé místo je jiné, ale přesto mají hodně společného. Krásnou okolní přírodu, komfortní ubytování a nadstandardní zázemí pro pořádání společenských a firemních akcí.

Aktuálně provozujeme tři čtyřhvězdičkové resorty s celkovou kapacitou 350 lůžek. Nabízíme ubytování v moderně vybavených hotelových pokojích a prostorných rodinných domech. Hostům jsou k dispozici moderní wellness, sportoviště, dětská hřiště i restaurace podávající speciality regionální i mezinárodní kuchyně.

Pro naše resorty hledáme učenlivé zaměstnance, kteří nám pomohou poskytovat ten nejlepší klientský servis a nadále rozvíjet hodnoty Amenity Resorts. Těmi jsou především etické chování vůči hostům i kolegům, zodpovědnost, spolehlivost a schopnost učit se novým věcem.

Nabízíme práci v mladém kolektivu, v rychle se rozvíjející společnosti. Naši zaměstnanci mohou čerpat z řady benefitů, kterými jsou například:
• Zaměstnanecké ubytování a stravování,
• možnost využit sportoviště, wellness a fitness,
• velmi výhodné ceny rekreačního ubytování v Amenity Resorts,
• příspěvek na oblečení a další finanční benefity,
• možnost seberealizace a kariérního růstu.

Aktuálně jsou volné tyto pozice

Koho Hledáme? Kde to bude?
KuchařResort Lipno
Číšník / servírkaResort Lipno
RecepčníResort Špindlerův Mlýn
PokojskáResort Špindlerův Mlýn
Číšník / servírkaResort Špindlerův Mlýn
Kuchař / pomocný kuchař – snídaněResort Špindlerův Mlýn
Číšník / servírkaResort Česká Kanada

Pokud máte zájem o práci v Amenity Resorts, zašlete nám svůj životopis spolu s krátkým průvodním dopisem na email kariera@amenity.cz a do předmětu uveďte, o kterou z nabízených pozic máte zájem (například Lipno: Recepční hotelu). K vašim zaslaným osobním údajům budou mít přístup pouze zaměstnanci personálního oddělení a vedoucí pracovník obsazované pozice.