previous arrow
next arrow
Slider

VÁNOCE A SILVESTR V AMENITY RESORTS

Rezervujte si pobyt nyní a užijte si konec roku bez starostí

Do 8 dnů před příjezdem neúčtujeme žádné storno poplatky

Podzimní sychravo brzy nahradí advent, který s sebou přinese kouzelnou atmosféru Vánoc, poklidné svátky a probudí v nás očekávání, co přinese nadcházející rok. Pojďte si naplánovat konec roku a užít si společné chvíle s rodinou mimo rušná města a nadechnout se čerstvého vzduchu.

Vnímáme, že současná situace v České republice ve vás může vyvolávat nejistotu pro nadcházející období, a proto jsme si pro vás připravili několik novinek, které zajisté oceníte.

KONEC ROKU BEZ STAROSTÍ

REZERVACE BEZ STORNO POPLATKŮ

Rezervujte si pobyt během vánočních svátků již nyní a v případě, že nebudete moci dorazit, nebudeme vám účtovat žádné storno poplatky až do 8 dnů před vaším plánovaným příjezdem. Vyberte si při rezervaci „Vánoční nabídku“ a můžete tak bez jakýchkoliv komplikací reagovat na aktuální situaci.

HOTELOVÝ POKOJ | DŮM | APARTMÁN

VARIANTY UBYTOVÁNÍ

Amenity Hotels & Resorts nabízí různé varianty ubytování, mezi které patří i několik typů domů a apartmánu napříč resorty. Právě plně vybavené domy na Lipně, v České Kanadě nebo v Deštném v Orlických horách vám během vánočních svátků poskytnou dostatek soukromí a budou tak letos ideální variantou. V případě, že by Štědrý večer či oslavy konce roku nemohly probíhat tradičním způsobem, jsme připraveni vám uspořádat hostinu v soukromí vašeho domu nebo apartmánu. Hotelovým hostům pak zajistíme veškerý komfort, který splníme díky omezené kapacitě hotelové budovy.

Letošní vánoční svátky budou nezapomenutelné, přijeďte si je užít s námi.

Tým Amenity Hotels & Resorts

LIPNO | ŠPINDLERŮV MLÝN | ČESKÁ KANADA | ORLICKÉ HORY

CO DALŠÍHO JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI

amenity eshop