previous arrow
next arrow
Slider

Velikonoce v Amenity Hotels & Resorts

Velikonoce v Amenity Hotels & Resorts

Prožijte Velikonoce na nejkrásnějších místech v České republice

Velikonoce Na Lipně, ve Špindlerově Mlýně, nebo v České Kanadě.

Pohodlné ubytování ve dvoulůžkovém hotelovém pokoji nebo v apartmánu pro celou rodinu.

previous arrow
next arrow
Slider

Prožijte Velikonoce na nejkrásnějších místech v České republice

Na Lipně, ve Špindlerově Mlýně, nebo v České Kanadě.

Pohodlné ubytování ve dvoulůžkovém hotelovém pokoji nebo v apartmánu pro celou rodinu.

Jak u nás v Amenity slavíme Velikonoce?

Velikonoce v Amenity Hotels & Resorts jsou hlavně o gastronomii doplněnou o jarní refresh drinky. Pro rodiny s dětmi připravujeme zábavné aktivity, které zapojí do velikonočního dění celou vaši rodinu.

Můžete se těšit na speciality z mladých mas a jídla pestrých jarních barev. Na své si přijdou milovníci chřestu, polévek, jehněčího, králičího, jarního kuřecího masa a ryb.

Ve všech resortech bude v termínu 9–13. 4. 2020 připraveno speciální velikonoční menu. Na Lipně se můžete těšit také na nedělní brunch s doprovodným programem. Pokud to ve Špindlerově Mlýně počasí dovolí, budeme o víkendu večer na terase grilovat a vy budete moci ochutnat speciality z grilovacího menu.

Co dělat v okolí našich resortů zjistíte v sekci aktuality na jednotlivých stránkách resortů. Pokud chcete vyrazit za velikonoční zábavou, doporučujeme resorty Lipno a Špindlerův Mlýn. Je-li vaším cílem ticho, klid, vyjížďky na kole nebo jen tak pěšky, zamiřte do resortu Česká Kanada.

previous arrow
next arrow
Slider

Velikonoce na Lipně

Gastronomie

V Amenity Hotel & Resort Lipno se 9.–13. 4. můžete těšit na velikonoční hodování. Připravili jsme pro vás speciální velikonoční menu z mladých mas – jehněčí, králík, jarní kuřátka a další dobroty.

Nedelní brunch

Pro ty, co si v neděli rádi pospí a snídaně je pro ně passé, máme připravený nedělní BRUNCH. Přijďte na brunch s rodinou nebo přáteli do restaurace Blue Lipno,  kde můžete ochutnávat tolik dobrot, kolik se do vás vejde.

Velikonoční víkendový dětský program

V sobotu 11. 4. se děti pobaví při Divadle potulného čajovníka a změní se v nepoznání při workshopu s malováním na obličej.

Neděle 12. 4. bude v duchu celodenních animačních programů s velikonoční tématikou. Budou se barvit vajíčka, plést pomlázky a soutěžit.

Velikonoční balíček

Pobyty zahrnující Velikonoční neděli 12. 4., mají v ceně pobytu Velikonoční balíček, který obsahuje:

  • Nedělní brunch (spousta dobrot, čerstvé limonády, prosecco, neomezená konzumace) v době 9:00 – 15:00 (*ostatní nealko a alko nápoje, teplé nápoje nejsou v ceně)
  • Dětské víkendové programy
  • Velikonoční výslužka
  • Bazén po dobu pobytu
  • 1 vstup do wellness pro každou ubytovanou osobu nad 6 let.

Pro pobyty zakoupené dříve bez Velikonočního balíčku je možné si tento baliček dokoupit za 850 Kč/osoba nad 4 roky.

Velikonoce ve Špindlerově Mlýně

Gastronomie

V Amenity Hotel & Resort Špindlerův se 9.–13. 4. můžete těšit na velikonoční hodování. Připravili jsme pro vás speciální velikonoční menu z mladých mas – jehněčí, králík, jarní kuřátka, čerství pstruzi z kádě a další dobroty.

Pokud to počasí dovolí, budeme o víkendu grilovat. Vy už jen přijdete a vyberete si z grilovacího menu to, co budete chtít ochutnat.

Na snídani vám upečeme čerstvého velikonočního beránka.

Velikonoční víkendový dětský program

Pokud bude sníh a bude se dát lyžovat, tak každého na sjezdovku vyzbrojíme pomlázkou. Děti se mohou těšit na velikonoční tvoření v našem dětském koutku. Budeme malovat vajíčka, plést pomlázky a číst pohádky pro děti. Na závěr budeme hledat velikonoční poklad, který někdo ukryl v okolí hotelu.

Velikonoce v České Kanadě

Gastronomie

V naší nedaleké restauraci Amenity Resortu Česká Kanada – Restaurant Golf Resort Monachus se 9.–13. 4. taky můžete těšit na velikonoční hodování. I zde jsme pro vás připravili speciální velikonoční menu z mladých mas – jehněčí, králík, jarní kuřátka a další dobroty.

Rezervace Velikonočního termínu

Neváhejte a rezervujte si svůj velikonoční pobyt už teď. V termínu 9. – 14. dubna zůstává už jen pár volných termínů.

Rezervace Velikonočního termínu

Neváhejte a rezervujte si svůj Velikonoční pobyt už teď. V termínu 9. – 14. dubna zůstává už jen pár volných termínů.